Return to Наукові здобутки

Викладачі факультету початкової та мистецької освіти отримали свідоцтва майстер-тренерів з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини

Завершилося навчання за тренінговою програмою «Формування громадянських компетентностей у майбутніх учителів початкової школи» для викладачів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку за галуззю знань «Освіта» спеціальності «Початкова освіта».
Викладачі факультету початкової та мистецької освіти під час заключного модуля навчання відвідали уроки в пілотній Хотівській школі Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області, побачили на практиці формування демократичних цінностей у шкільній практиці. Це був цікавий і корисний досвід, адже учасники не просто спостерігали за навчальним процесом у початковій школі – вони побачили, що таке освіта для демократичного громадянства та освіта з прав людини (ОДГ/ОПЛ) в дії, стали свідками формування сучасної демократичної школи.
Завершаючим етапом професійного розвитку майстер-тренера з ОДГ/ОПЛ була презентація портфоліо. Експерти проекту DOCCU високо оцінили результати роботи педагогів і вручили свідоцтва майстер-тренерів з освіти для демократичного громадянства та освіти з прав людини і розвитку громадянських компетентностей першим 20-ти випускникам. Сертифікати майстер-тренерів з ОДГ/ОПЛ отримали доценти кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання у початковій школі Наталія Муляр, Світлана Луців, Ірина Садова та Оксана Жигайло.